Karaman Küçükler Masa Tenisi Müsabakaları

Karaman Küçükler Masa Tenisi Müsabakaları
Karaman Küçükler Masa Tenisi Müsabakaları
KARAMAN (AA) - Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü masa tenisi il temsilciliği faaliyet programında yer alan, Masa Tenisi İl Birinciliği...

KARAMAN (AA) - Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü masa tenisi il temsilciliği faaliyet programında yer alan, Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Kazım Karabekir Spor Salonunda yapılan müsabakalara, 6 okuldan 40 sporcu katıldı. Müsabakalarda erkekler kategorisinde Zübeyde Hanım Ortaokulu, kızlar kategorisinde ise Makbule Orman Ortaokulu birinci oldu.

 Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık yaptığı konuşmada, tüm spor branşlarında olduğu gibi masa tenisi sporuna da küçük yaşlarda başlamanın önemli olduğunu belirtti.

Okullarda başarılı öğrencileri belirleyerek uzman antrenörleri aracılığıyla kulüplere kazandırdıklarını ifade eden Kısacık, "Antrenörlerimiz ile ilimizde yer alan tüm okullarda yetenek taraması yapıyoruz. Bu müsabakalarda öğrenciler ve kulüpler için büyük fırsat . Karaman'da sürekli yükselen grafiğimiz var. Bu başarılarımızı daha da yukarı taşıyacağız" diye konuştu.

Daha sonra dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verildi.


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Yetenek

  ,

  Fırsat

  ,

  orman

  ,

  kupa