Karaman'da asfalt çalışmaları

Karaman'da asfalt çalışmaları
Karaman'da asfalt çalışmaları
KARAMAN (AA) - Karaman Belediyesince asfalt çalışmalarına devam ediliyor.Belediye ekipleri, Fevzipaşa Caddesi üzerinde sıcak asfalt uygulaması...

KARAMAN (AA) - Karaman Belediyesince asfalt çalışmalarına devam ediliyor.

Belediye ekipleri, Fevzipaşa Caddesi üzerinde sıcak asfalt uygulaması yapıyor.

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, mahallelerde asfalt çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Mevsim şartları elverdiği sürece yol asfaltlama ve kaldırım düzenleme çalışmalarının aralıksız devam edeceğini ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:

"Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler yol yenileme ve düzenleme çalışmalarına Fevzipaşa Caddesi üzerinde devam ediyor. Çalışmalar kapsamında yıpranmış vaziyetteki yol tamamen kazındı. Kalitesi yüksek sıcak asfaltla kaplanacak olan yol Eski Sanayi içerisinden geçerek İbrahim Öktem Caddesi'ne bağlantı sağlayan önemli bir güzergah. Diğer yandan Cedit Mahallesi 325. sokak üzerinde de yol yenileme ve düzenleme çalışmaları başladı. Amacımız şehrimizde bozulmuş, yıpranmış ve kullanılmaz hale gelmiş yol bırakmamaktır. Karaman Belediyesi olarak bu sorunu büyük oranda çözmüş bulunmaktayız. Bu çalışmalarda ihtiyacımız olan bütün malzemeyi kendi imkanlarımızla kendi kurduğumuz tesislerde üretiyoruz. Bu sayede hem daha kaliteli yollar yapıyoruz hem de maliyeti büyük oranda düşürüyoruz."

 


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  sanayi

  ,

  sıcak