Karaman'da asfalt çalışmaları

Karaman'da asfalt çalışmaları
Karaman'da asfalt çalışmaları
KARAMAN (AA) - Karaman Belediyesince asfalt çalışmalarına devam ediliyor.Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Atatürk Bulvarı...

KARAMAN (AA) - Karaman Belediyesince asfalt çalışmalarına devam ediliyor.

Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Atatürk Bulvarı üzerinde yol yenileme ve düzenleme çalışması yapıyor.

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yaptığı açıklamada, yol iyileştirme ve düzenleme çalışmalarının geniş bir yelpazede devam ettiğini söyledi.

Vatandaşların daha kullanışlı yollara kavuşması için çalıştıklarını ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:

"Çalışmalar dahilinde eski asfalt, yol kazıyıcı vasıtası ile kazındıktan sonra yerine yaklaşık 15 santim kalınlığında kaliteli asfalt seriliyor. Kazınan asfalt ise şehrin muhtelif bölgelerinde geçici yol düzenleme çalışmalarında kullanılıyor. Belediye bu yöntemle kazınan asfaltları yeniden değerlendirerek önemli ölçüde tasarruf ediyor. Şehrimizde alt yapısı tamamlanmış bütün cadde ve sokaklarda bu çalışmalarımıza devam ediyor. Vatandaşlarımızı daha kullanışlı ve şık yollara kavuşturmak adına yürüttüğümüz bu çalışmalarda anlayış gösteren ve bizlere destek olan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Yürüttüğümüz çalışmalarda vatandaşlarımızın mutlu olduğunu görmek bizleri ayrıca mutlu ediyor."


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  tasarruf

  ,

  Belediye

  ,

  Cadde