Karaman'da okul müdürleri toplantısı

Karaman'da okul müdürleri toplantısı
Karaman'da okul müdürleri toplantısı
KARAMAN (AA) -  İkinci yarıyılın başlaması nedeniyle okul müdürleriyle toplantı düzenledi.Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Güzel...

KARAMAN (AA) -  İkinci yarıyılın başlaması nedeniyle okul müdürleriyle toplantı düzenledi.

Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Güzel Sanatlar Lisesi'nde düzenlenen toplantıda, her çocuğun özel bir yönünün olduğunu belirtti.

Sloganlarla değil örnek davranışlarla bir nesil yetiştirmek istediklerini dile getiren Sultanoğlu, şunları kaydetti:

"En güzeli gerçekleştirmek için görev yapıyoruz. Bulunduğu ortamı güzelleştiren bir nesil, kardeşliği ve barışı hakim kılan bir gençlik yetiştirme çabasındayız. Bu bilinçle çalışırsak tüm dünyayı değiştirebiliriz. Dünyadaki akranlarıyla rekabet eden, onlara insani değerlerde öncülük eden altın bir nesil için zorluklarla karşılaşabiliriz. Memleketimizi seviyorsak, insanları seviyorsak bu önceliğimizi korumalıyız. Sloganlarla değil örnek davranışlarıyla bir nesil yetiştirmek istiyoruz. Kaybedebileceğimiz tek bir öğrencimiz olmadığını, onların kıymetli olduklarını, kendilerine sevgiyle hissettirerek göstermeliyiz."

Toplantıda, okul ve eğitim kurumlarının faaliyetleri, projeler, sosyal ve kültürel çalışmalar ile ilgili çalışmalar ele alındı. 


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Hakim

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  sosyal