Karaman'da seyir tepelerinde sona yaklaşıldı

Karaman'da seyir tepelerinde sona yaklaşıldı
Karaman'da seyir tepelerinde sona yaklaşıldı
KARAMAN (AA) - Karaman'da Vali Konağı arkasında yapımı devam eden seyir teraslarında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.Çalışmaları yerinde inceleyen...

KARAMAN (AA) - Karaman'da Vali Konağı arkasında yapımı devam eden seyir teraslarında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yaptığı açıklamada, seyir tepelerinin Karaman'ın Mersin yolu girişine farklı bir imaj kazandıracağını söyledi.

Seyir teraslarının hizmete girdiğinde Karamanlıların hoşça vakit geçirebilecekleri alternatif bir park alanı olacağını ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:

"Bu alanı yaz dönemine kadar hizmete açmayı planladık. Park Bahçe ekiplerimiz büyük bir titizlikle çalışıyor. Ekipler bir yandan kamelyalar kurarken, diğer taraftan da alana renk katacak süs bitkilerini toprakla buluşturuyor. Park alanında dikkat çeken bir unsur da, çok uzaklardan görülebilecek olan devasa Karaman yazısı. Özellikle Mersin yolundan gelenleri, yeşil alan düzenlemesi ve Karaman yazısıyla karşılayacak olan park, yeni bir sosyal yaşam alanı oluşturacak. Buranın cazibe merkezi olması için her türlü detayı düşünüyoruz."


  ETİKETLER:

  Mersin

  ,

  Belediye

  ,

  Yaşam

  ,

  sosyal