Karaman'da voleybol hakemlerine eğitim

Karaman'da voleybol hakemlerine eğitim
Karaman'da voleybol hakemlerine eğitim
KARAMAN (AA) - Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Voleybol İl Temsilciliği tarafından voleybol hakemlerine eğitim verildi.Gençlik...

KARAMAN (AA) - Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Voleybol İl Temsilciliği tarafından voleybol hakemlerine eğitim verildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, İl Müdürlüğü toplantı salonundaki eğitimde, Karaman'da gerçekleştirilen müsabakalarda aktif olarak görev yapan voleybol hakemlerinin her ay düzenli olarak voleybol il temsilciliği tarafından eğitim verileceğini söyledi.

Karaman'da hakem sayısını artırmak için çalıştıklarını ifade eden Kısacık, "Hakemlerimiz aldıkları bu eğitimler sayesinde maçlarda daha dikkatli ve daha başarılı olacaklar. Bizler Karaman'a uzun yıllar hizmet edecek hakemler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Hakemlerimiz arasında iki hakemimiz Ulusal hakemliğe teklif edilmiş ve başarılı olmuştur" diye konuştu.

 Voleybol İl Temsilcisi Ali Sak ise, her ay düzenli yapılan eğitim seminerlerinin ardından daha dinamik ve başarılı hakemler kazandırılacağını kaydetti.


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  eğitim

  ,

  hakem

  ,

  Voleybol

  ,

  hizmet