Karaman'da yaz okulları açıldı

Karaman'da yaz okulları açıldı
Karaman'da yaz okulları açıldı
KARAMAN (AA) - Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce yaz spor okulları açılışı yapıldı.Kazımkarabekir Spor Salonu'nda gerçekleştirilen tören...

KARAMAN (AA) - Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce yaz spor okulları açılışı yapıldı.

Kazımkarabekir Spor Salonu'nda gerçekleştirilen tören sporcuların kortej yürüyüşü yapması ve istiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, yaptığı konuşmada, yaz spor okulları kapsamında 20 branşta çocuklara eğitimlerin verileceğini söyledi.

Çocukları yaz spor okuluna davet eden Kısacık, hedeflerinin çocukları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak olduğunu ifade etti.

Kayıtların yeni başlamasına rağmen bin 157 çocuğun yaz spor okullarına kayıt yaptırdığını belirten Kısacık, "Spor İl Müdürlüğümüzün yaz spor okullarından faydalanmak isteyen, spora ilgi duyan sporla alakalı olan herkesi yaz spor okulumuza katılmaları için davet ediyorum. Amacımız; her alanda olduğu gibi spor alanında da farklı bir şehir meydana getirmek, spora duyulan ilgi ve alakayı artırmak" dedi.

Program boks, basketbol ve jimnastik gibi branşlarda öğrencilerin yaptığı gösterilerle sona erdi.

Açılışa, Karaman Valisi Murat Koca, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sabri Gökmen, daire müdürleri ve veliler katıldı. 


  ETİKETLER:

  Basketbol

  ,

  spor

  ,

  Daire

  ,

  kayıt