Karaman'da yol ve kaldırım çalışmaları

Karaman'da yol ve kaldırım çalışmaları
Karaman'da yol ve kaldırım çalışmaları
KARAMAN (AA) - Karaman Belediyesi mahallelerde yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Beyazkent Mahallesi'nde devam eden çalışmaları yerinde...

KARAMAN (AA) - Karaman Belediyesi mahallelerde yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. 

Beyazkent Mahallesi'nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Fen İşleri Müdürlüğünce yürütülen çalışmalarda eskiyen ve kullanılamaz hale gelen kaldırımların tamamen sökülerek yenilendiğini söyledi.

Karaman'ın her geçen gün büyüdüğünü ve geliştiğini ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:

"Karamanımızı daha modern bir hale getirmek için tüm imkanlarımızla, mahallelerimizin hepsine hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Mevsim şartlarının da elverişli bir şekilde devam etmesiyle şehrin birçok noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Özellikle merkez mahalleler dışında kalan altyapısı tamamlanmış ve kaldırım çalışması yapılmayan yerlerde, yol ve kaldırım çalışmalarına başladık. Ekiplerimiz şu an Beyazkent Mahallesi'ndeki kullanılamaz hale gelen kaldırımları yeniliyor."

Bazı mahallelerde alt yapı çalışmalarının tamamlandığını, bazılarında ise devam ettiğini belirten Çalışkan, "Bilindiği üzere bazı mahallelerimizde, özellikle doğal gaz çalışmaları başta olmak üzere bir takım alt yapı çalışmaları devam etmekte. Belediye olarak alt yapısı tamamlanan mahallelerimizde havaların da ısınması ile sıcak asfalt uygulaması yapacağız. Alt yapı çalışmaları henüz başlamamış mahallelerimizde ise soğuk asfalt serimi yapacağız" dedi. 
 


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Modern

  ,

  hizmet

  ,

  sıcak