Karaman'lı 7 bisikletçi milli takım kampına davet edildi

Karaman'lı 7 bisikletçi milli takım kampına davet edildi
Karaman'lı 7 bisikletçi milli takım kampına davet edildi
KARAMAN (AA) - Bisiklet Federasyonu Başkanlığının 2016 olimpiyatlara hazırlık kapsamında 16 - 29 Ocak 2015 tarihleri arasında Antalya'da...

KARAMAN (AA) - Bisiklet Federasyonu Başkanlığının 2016 olimpiyatlara hazırlık kapsamında 16 - 29 Ocak 2015 tarihleri arasında Antalya 'da gerçekleştireceği Milli Takım kamplarına Karaman'dan 7 bisikletçi davet edildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, yaptığı yazılı açıklamada, sporda başarı çıtasını yükseltmek için mesai kavramı olmaksızın çalıştıklarını ve bu çalışmaların meyvelerini yavaş yavaş almaya başladıklarını belirtti. 

Antalya'da yapılacak Milli Takım kampına Karaman'dan 7 sporcuya milli görev verildiğini ifade eden Kısacık, şunları kaydetti:

"Milli Takım kampına davet edilen sporcularımız 2015 Gençlik Olimpiyatlarına ve 2016 Olimpiyatlarına gitme mücadelesi verecekler. Manavgat ilçesindeki büyük erkekler bisiklet Milli Takım kampında Karaman'ı Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Sabri Yıldırım, Ferhat Sezer, Emre Şahin ve Ahmet Yurteri temsil edecek. Yine Antalya merkezde yapılacak olan genç bayan ve yıldız bayan bisiklet Milli Takım kamplarına Gençlik ve Spor kulübü ve Performans Spor kulübü sporcularımız katılacak. Genç bayanlar kategorisinde Selver Sezer, yıldız bayanlar kategorisinde ise Aybike Ünlü ve Fatma Sezer Karaman'ı temsil edecekler."

Açıklamasında bu başarıdan dolayı sporcularıyla gurur duyduğunun altını çizen Kısacık, "Sporcularımızın bu milli görevde ilimizi ve ülkemizi ulusal ve uluslararası yarışlarda en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. İleriki zamanlarda daha fazla sporcumuzun milli takıma yükselmesi için kendimize yeni hedefler belirledik" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  spor

  ,

  manavgat

  ,

  Ünlü

  ,

  genç

  ,

  2015