Karaman'lı bisikletçiler Milli Takım kampında

Karaman'lı bisikletçiler Milli Takım kampında
Karaman'lı bisikletçiler Milli Takım kampında
KARAMAN (AA) - Türkiye Bisiklet Federasyonu'nun Antalya'da düzenleyeceği Yıldız, Genç ve Büyük Bayan Bisiklet Milli Takım kampına Karaman'dan 6...

KARAMAN (AA) - Türkiye Bisiklet Federasyonu'nun Antalya'da düzenleyeceği Yıldız, Genç ve Büyük Bayan Bisiklet Milli Takım kampına Karaman'dan 6 sporcunun katılacağı bildirildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, yaptığı yazılı açıklamada, 11-20 Aralık 2015 tarihleri arasında yapılacak olan milli takım kampına Karaman Gençlik ve Spor Kulübü'nden Selver Sezer, Kader Şahin ve İrem Ceren Akan, Performans Spor Kulübü'nden ise Aybike Ünlü, Fatma Sezer ve Esra Kahraman'n katılacağını belirtti.

Sporcularını yarışlara hazır olduğunu ifade eden Kısacık, şunları kaydetti:

"Milli takıma sporcu göndermekle gurur duyuyoruz. Ayrıca Karaman'da yetiştirdiği sporcularla birçok başarıya imza atan bisiklet antrenörümüz Barış Ünlü'nün de Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde Bayanlar Bisiklet Milli Takım antrenörlüğüne getirilmesi ise ayrı bir gurur kaynağımız oldu. Sporcularımız kampta iyi bir hazırlık dönemi geçirerek, milli maçlarda da ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarına inanıyorum. Kendilerine başarılar diliyorum."