Kısacık, futbol kulübü temsilcileri ile bir araya geldi

Kısacık, futbol kulübü temsilcileri ile bir araya geldi
Kısacık, futbol kulübü temsilcileri ile bir araya geldi
KARAMAN (AA) - Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hayati Kısacık, ilde faaliyet gösteren futbol kulübü temsilcileri ile bir araya geldi.Spor...

KARAMAN (AA) - Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hayati Kısacık, ilde faaliyet gösteren futbol kulübü temsilcileri ile bir araya geldi.

Spor İl Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Kısacık, ilerleyen dönemlerde kulüp temsilcileri ile düzenli periyotlar halinde bir araya geleceklerini söyledi.

Temsilcilerin projelerini, çalışmalarını, önerilerini, istek ve taleplerini kurum olarak faydalı olmak için en iyi şekilde koordineli olarak yürüteceklerini ifade eden Kısacık, şunları kaydetti:

"Asıl amacımız Karaman'da çocukların ve gençlerin daha kaliteli ve güvenli bir ortamda spor yapmalarını sağlamak. Değerli spor yöneticileri ve temsilcilerimiz ile gerçekleştireceğimiz projeler ile sporun tüm branşlarında en iyi hizmetleri verebilmek için çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Karaman'da olduğumuz sürece spor ve sporun gelişmesi adına elimizden gelen her şeyin daha iyisini yapmaya çalışacağız."

Toplantı, futbol kulüp temsilcilerinin talep ve görüşlerinin alınmasının ardından sona erdi.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  spor

  ,

  kurum

  ,

  Kulüp