KMÜ İİBF'de mezuniyet töreni

KMÜ İİBF'de mezuniyet töreni
KMÜ İİBF'de mezuniyet töreni
KARAMAN (AA) - Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden (İİBF) mezun olan öğrenciler için tören...

KARAMAN (AA) - Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden (İİBF) mezun olan öğrenciler için tören düzenlendi.

KMÜ Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, üniversitenin spor salonunda düzenelenen törende, her vedanın bir ayrılık olmadığını belirtti.

Hayatta sahip olunabilecek en büyük değerin iyi bir insan olmaktan geçtiğini vurgulayan Gökmen, şunları kaydetti:

"Dünyaya geldiği andan itibaren büyük emekler vererek yetiştirdiği çocuklarının mezun olma sevincini paylaşan ailelerimiz, onların alacakları diplomaların asıl sahipleri sizlersiniz. Bu mutluluğunuzu ömür boyu yaşamanızı temenni ediyorum. KMÜ ailesi olarak dört yıl önce bizlere emanet ettiğiniz çocuklarınızı daha bilgili, daha donanımlı ve geleceğe daha güvenle bakan bireyler olarak sizlere emanet etmenin onurunu yaşıyoruz."

KMÜ İİBF Dekanı Prof. Dr. Osman Çevik ise İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi olarak yaklaşık 600 öğrenciyi daha mezun etmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Konuşmaların ardından, derece alan öğrencilere belgeleri verildi.

 


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  bakan

  ,

  derece