KMÜ'de Açıköğretim Fakültesi dersleri başlıyor

KMÜ'de Açıköğretim Fakültesi dersleri başlıyor
KMÜ'de Açıköğretim Fakültesi dersleri başlıyor
KARAMAN (AA) - Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde (KMÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bahar yarıyılı dersleri 9 Mart Pazartesi günü başlayacağı...

KARAMAN (AA) - Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde (KMÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bahar yarıyılı dersleri 9 Mart Pazartesi günü başlayacağı bildirildi.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Karaman İl Koordinatörü Prof. Dr. Osman Çevik, yaptığı yazılı açıklamada, derslere katılmak isteyen öğrencilerin 6 Mart tarihine kadar kayıt yaptırmalarını istedi.

14 farklı branşta öğrencilere ders anlatılacağını ifade eden Çevik, şunları kaydetti:

"Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak 2014-2015 öğretim yılı bahar döneminde yürütülecek AÖF akademik danışmanlık dersleri, 9 Mart 2015 Pazartesi günü KMÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Edebiyat Fakültesi'ndeki dersliklerde başlayacak. Ders programı belirlendi ve öğrencilerin 6 Mart Cuma gününe kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor. AÖF derslerine katılmak isteyen öğrenciler, KMÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Fakülte Sekreterliği'nden ya da elektronik ortamda alacakları Katılım Formunu doldurup kayıt için ön başvuru yapabilecekler."