KMÜ'de sağlık yöneticiliği konferansı

KMÜ'de sağlık yöneticiliği konferansı
KMÜ'de sağlık yöneticiliği konferansı
KARAMAN (AA) - Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde (KMÜ), 'Sağlık Yöneticiliği' konulu konferans düzenlendi.Karaman Kamu Hastaneler Birliği Genel...

KARAMAN (AA) - Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde (KMÜ), 'Sağlık Yöneticiliği' konulu konferans düzenlendi.

Karaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı salonunda düzenlenen konferansta, öğrencilere başarılı bir yaşantısına sahip olmak için yapılması gerekenleri anlattı.

Erenoğlu, öğrencilere yaptıkları işe saygı duymaları gerektiği uyarısında bulunarak, insan sağılığının her şeyin öncesinde geldiğini belirtti. 

Yönetici olan insanların mütevazi olması gerektiğini ifade eden Erenoğlu, şunları kaydetti:

"Başarılı olmak istiyorsanız farklı olmak zorundasınız. Bildiğimiz memur kalıbını kırarak kendinizi aşmalısınız. Yaptığınız işi zevk alarak ve güzellikle yaparsanız önünüz açılır. Siz yeter ki bu kalıbın dışına çıkın. Yöneticilerin çoğu iyi ve çalışkan insanlarla çalışmak ister. Vicdanınız ve inancınız doğrultusunda hareket edin aksi takdirde yönetici değil insan dahi olamazsınız. Vicdanınızı kaybederseniz insanlığınızı da kaybetmiş olursunuz. Öldükten sonra hepimiz hesap vereceğiz. Yaptığımız her işi vicdanen yapın ve adil olun."


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Kamu

  ,

  Memur

  ,

  Daire

  ,

  Konferans

  ,

  ,

  kültür