KTSO yeni "Alışveriş ve Yaşam Merkezi" yapacak

KTSO yeni "Alışveriş ve Yaşam Merkezi" yapacak
KTSO yeni "Alışveriş ve Yaşam Merkezi" yapacak
KARAMAN (AA) - Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay, oda olarak büyük bir alışveriş ve yaşam merkezi yapacaklarını bildirdi.Toktay,...

KARAMAN (AA) - Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay, oda olarak büyük bir alışveriş ve yaşam merkezi yapacaklarını bildirdi.

Toktay, yaptığı yazılı açıklamada, hızla büyüyen ve gelişen Karaman'da modern yaşam ve alışveriş merkezlerine ihtiyaç olduğunu belirtti.

KTSO yönetimi olarak, hizmet binalarının yanında mülkiyeti odaya ait olan yere büyük bir alışverişi yapma kararı aldıklarını ifade eden Toktay, şunları kaydetti:

"Oda binamızın arkasında bulunan alana alışveriş merkezi yapmayı planlıyoruz. Meclisimizden karar aldık ve çalışmalara başladık. Karaman'da bu noktada sosyal yaşam ünitelerine ihtiyaç var. Yapacağımız alışveriş merkezinde otopark, market, eğlence mekanları olacak. Şehir merkezindeki odamıza ait olan ve bir banka tarafından kiralık olarak kullanılan mülkiyeti, ihale yoluyla satışa çıkardık. 5 milyon liraya satışa çıkartılan toplam 750 metrekare kapalı alana sahip olan bu binanın satışından elde edilecek gelir ile alışveriş merkezi yapılacak."