Milletvekili genel seçiminin ardından

Milletvekili genel seçiminin ardından
Milletvekili genel seçiminin ardından
KARAMAN (AA) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaman İl Başkanı Oktay Yılmaz, kendilerine seçim süresinde verilen desteklerden dolayı parti...

KARAMAN (AA) -  Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Karaman İl Başkanı Oktay Yılmaz, kendilerine seçim süresinde verilen desteklerden dolayı parti teşkilatına ve vatandaşlara teşekkür etti.

Yazılı bir açıklama yapan Yılmaz, adaylık sürecinin başlamasıyla birlikte kesilmeden devam eden desteklerin çalışmalara güç kattığını belirtti.

 MHP Karaman İl Teşkilatı olarak  milli iradenin seçimine saygı duyduklarını ifade eden Yılmaz, " Milli irade hiçbir partiye tek başına iktidar olma yetkisi vermemiştir. Gerçekleştirilen seçimlerden çıkan tabloyu samimi ve dürüst bir şekilde okuyoruz " dedi.

Partilerinin gücünü düşürmeye gayret edenlerin bütün çabalarının boşa çıktığını, türlü ayak oyunlarının püskürtüldüğüne değinen Yılmaz, şunları kaydetti:

" Bugün MHP, Karaman'da bir milletvekili çıkaramamış olmasına rağmen, oyunu artıran tek partidir. Halkın, MHP'ye karşı giderek artan umudu çalışmalarımıza yön verip, ilerleyen süreçte daha titiz olunmasına katkı sağlayacaktır. Teşkilatımız Karamanlıların varlığını idame ettirme, birliğini koruma konusunda her zamankinden daha azimlidir. Türkiye için yeni bir dönem başladığından, önümüzdeki sürecin en önemli rol modeli yine MHP olacaktır. Ben seçim süresinde verilen desteklerden dolayı parti teşkilatına ve vatandaşlara teşekkür ediyorum."