Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
KARAMAN (AA) - Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimleri'ni değerlendirdi.Çalışkan, yaptığı açıklamada,...

KARAMAN (AA) - Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimleri'ni değerlendirdi.

Çalışkan, yaptığı açıklamada, ülkenin huzura ve istikrara en fazla ihtiyacının olduğu günlerde gerçekleşen genel seçimlerde milletin kararını verdiğini söyledi.

Karaman'da her seçim olduğu gibi, bu seçimde de son derece huzurlu bir ortamın hakim olduğunu ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:

"Siyasi partilerimiz uyum ve hoşgörü içerisinde seçim kampanyalarını yürüttüler. Bu konuda Karaman, Türkiye'nin örnek şehirleri arasındadır. Bu genel seçim süreci boyunca, hoşgörülü, anlayışlı ve barışçıl davranan bütün siyasi parti yöneticilerine ve milletvekili adaylarına, huzurun ve sükunetin tesis edilmesinde görev alan tüm güvenlik ve emniyet mensuplarımıza, barış, huzur ve birlik içerisinde yaşayan tüm vatandaşlarımıza  gönülden teşekkür ediyorum. Başta Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'na, 26. dönemde görev alacak olan tüm milletvekillerine, Karaman Milletvekillerimiz Sayın Recep Konuk ve Sayın Recep Şeker'e, millete hizmet yolunda başarılar diliyorum."