Milletvekili seçimlerinin ardından

Milletvekili seçimlerinin ardından
Milletvekili seçimlerinin ardından
KARAMAN (AA) - AK Parti'den Karaman Milletvekili seçilen Recep Konuk ve Recep Şeker, ilçelere teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi. Konuk ve Şeker,...

KARAMAN (AA) - AK Parti'den Karaman Milletvekili seçilen Recep Konuk ve Recep Şeker, ilçelere teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi. 

Konuk ve Şeker, Kazımkarabekir, Ayrancı, Sarıveliler, Başyayla ve Ermenek ilçe teşkilatları, belediyeleri ve kaymakamlıkları ziyaret etti.

Konuk, seçimde alınan başarının Karaman'da ve Türkiye genelinde oynanan takım oyunu sonucu elde edildiğini söyledi.

Bu seçim başarısı ve bu takım ruhunun, aile birlikteliğinin başarısı olduğunu belirten Konuk, şunları kaydetti:

"5 ay arayla yapılan iki seçimde de memleketimizin geleceğini, şehrimizin geleceğini şahsi işlerinden önemli görüp, evinden, barkından, işinden, gücünden fedakarlık edip koşturan tüm teşkilat mensuplarımızas ve tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bu başarı ne benim, ne teşkilatlarımızın ne de Genel Merkezimizin tek başarısıdır. Biz Genel Merkezi, adayları, teşkilatları ve üyeleri ile kendisine 'AK Partiliyim' diyen yaşlısı, genci, kadını, erkeği ile hem Karaman'da hem tüm Türkiye'de bir takım oyunu oynadık."

AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker de kendilerine destek olan, olmayan herkese teşekkür etti.

Alınan sonuçların Türkiye'nin üzerine oynanan oyunları bozduğunu ifade eden Şeker, siyasi ve ekonomik istikrar anlamında Türkiye'nin rahat bir nefes aldığını dile getirdi.