Ucuz içki, satmayan iş yeri sahibini tabanca ile yaraladılar

Ucuz içki, satmayan iş yeri sahibini tabanca ile yaraladılar
Ucuz içki, satmayan iş yeri sahibini tabanca ile yaraladılar
KARAMAN (AA) - Karaman'da bir iş yeri sahibi, kendilerine ucuz içki satmayan şahıslar tarafından tabanca ile bacağından vuruldu.Zembilli Ali Efendi...

KARAMAN (AA) - Karaman'da bir yeri sahibi, kendilerine ucuz içki satmayan şahıslar tarafından tabanca ile bacağından vuruldu.

Zembilli Ali Efendi Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde bulunan bir tekel bayisine gelen 3 kişi iş yeri sahibi Mustafa Şahin'den (37) 3 bira istedi. Şahıslar iş yeri sahibine birayı neden pahalı sattığını söyleyerek, aldıkları biraların parasını ödeyerek ayrıldı.

Bir süre sonra tekrar iş yerine gelen şahıslar, ellerinde başka yerden aldıkları biraları Şahin'e gösterip "Bak başka yerden ucuza aldık. Sen neden bu fiyata satmıyorsun" diye tartışmaya başladı.

Tartışma büyüyünce Şahin, iş yerinde bulunan sopayı eline alarak şahısları iş yerinin dışına çıkardı. Bu sırada şüphelilerden biri belindeki tabancayı çıkararak Şahin'in bacağına bir el ateş etti.

Yaralanan Şahin, Karaman Devlet Hastanesinde tedavi altına alınırken, polis ekipleri yaptığı çalışmada silahla ateş eden şahsın Ş.K. (22) olduğunu belirledi. Ekipler Ş.K. ve yanındaki 2 kişiyi arıyor.


 


  ETİKETLER:

  Alparslan Türkeş

  ,

  bira

  ,

  Ucuz

  ,

  ,

  iş yeri