19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
KARS (AA) - AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj...

KARS (AA) - AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, 19 Mayıs Atatürk 'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Arslan ve Kılıç, yayımladıkları ortak mesajda, Atatürk'ün gençliğe armağanı olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını, coşkuyla ve gururla kutladıklarını belirtti.

Atatürk'ün İstiklal Savaşını başlatmak amacıyla Samsun'a çıkışının, Türk milletinin kaderini değiştiren bir girişim olduğunu kaydeden Arslan ve Kılıç, mesajda şunlara yer verdi:

"Bu tarih Cumhuriyet tarihimizin başlangıcı olduğu gibi, milletimiz ve ülkemiz için, büyük bir geleceğe doğru atılan ilk adımdır. Partimizin desteklediği ve bizlerin de öncülük ettiği projelerle, Kars'ımıza eğitim alanında birçok yatırım yapılmıştır. Amacımız imkanları iyileştirerek, geleceğin teminatı olan gençlerimizin, Serhat şehrimizde daha iyi eğitim görmelerini sağlamaktır."