23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
KARS (AA) - AK Parti Kars milletvekilleri Ahmet Arslan ile Yunus Kılıç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.Arslan...

KARS (AA) - AK Parti Kars milletvekilleri Ahmet Arslan ile Yunus Kılıç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Arslan ve Kılıç, yayımladıkları ortak mesajda, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı gün olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın, dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olma özelliği ile büyük bir önem arz ettiğini belirtti.

23 Nisan'ın bağımsızlığa ulaşma yolunda milletimizin kendi kararlarını kendisinin aldığı, cumhuriyetin temellerinin atıldığı, yeni bir devrin başladığı gün olduğunu ifade eden Arslan ve Kılıç, mesajında şunları kaydetti:

"Milletin iktidarı olan AK Parti iktidarı, milletten aldığı güçle kısa sürede yaptığı büyük hizmetlerle milletimizin gönlünde taht kurmuştur. Ülkemiz AK Parti iktidarıyla muasır medeniyetlerin üstüne çıkma hedefine doğru istikrar ve istikametle hızla ilerlemektedir. Bu vesileyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, tüm şehitlerimizi, gazilerimizi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk 'ü, silah arkadaşlarını, rahmet ve şükranla anıyoruz."