AK Parti Kars milletvekilleri çalışmalarını anlattı

AK Parti Kars milletvekilleri çalışmalarını anlattı
AK Parti Kars milletvekilleri çalışmalarını anlattı
KARS (AA) - AK Parti Kars milletvekilleri Ahmet Arslan ve Selahattin Beyribey, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Arslan ve Beyribey, AK Parti Kars İl...

KARS (AA) - AK Parti Kars milletvekilleri Ahmet Arslan ve Selahattin Beyribey, çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

Arslan ve Beyribey, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın ile Kars'taki yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Beyribey, toplantıda yaptığı konuşmada, hükümetin yatırımlarıyla kentte alt yapıların tamamlandığını, bundan sonraki süreçte hizmetlerle ilgili planlamaları yapacaklarını söyledi.

Sarıkamış'taki Cıbıltepe Kayak Merkezi'ndeki yenilemenin bir an evvel bitmesiyle ilgili çalışmaların devam ettiğini ifade eden Beyribey, her alandaki hizmetler için yeni bakanlarla görüşerek, projeleri anlattıklarını dile getirdi. 

Arslan da 1 Kasım'dan sonra paçaları sıvayarak işi koyulduklarını ifade etti. 

Kabinenin büyük ölçüde yenilendiğini ve dolayısıyla yeni bakanlara ihtiyaçların en iyi şekilde anlatılması gerektiğini dile getiren Arslan, "Bizler bakanlara çözüm önerilerimizle gidiyoruz. Eğer çözüm önerilerinizle birlikte giderseniz işleriniz daha hızlı bitebiliyor. Burada bizim sorunları bilmemizin avantajı öne çıkıyor. Çözüm önerilerimizi de hemen ortaya koyabiliyoruz" dedi.