Alparslan Türkeş'in vefatının 18. yılı

Alparslan Türkeş'in vefatının 18. yılı
Alparslan Türkeş'in vefatının 18. yılı
KARS (AA) - Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Alparslan Türkeş'in vefatının 18. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.Karaçanta, mesajında,...

KARS (AA) - Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Alparslan Türkeş'in vefatının 18. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Karaçanta, mesajında, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları kurucusu Alparslan Türkeş'i, hakka yürüyüşünün 18. yıl dönümünde özlem, saygı, rahmet ve minnetle andığını bildirdi.

Ülkünün, büyük hedeflerin tasarlanması, hedefler doğrultusunda hareket edilmesi olduğuna dikkati çeken Karaçanta, şunları kaydetti:

''Ülkü sahibi insanlar bunun farkında olarak her türlü zorluğa göğüs germeyi ve yaşadığı toplumu en iyi noktaya taşıma gayreti içindedir. Türk milliyetçilerinin ülkülerini yeniden var eden ve yön veren başbuğ Alparslan Türkeş'tir. Ömrünü, milletini yüceltme davasına ve Türkiye 'nin kutlu geleceğine adayan Başbuğumuz, yetiştirmiş olduğu milyonlarca ülkücüyle Türkiye'nin geleceğine ışık tutmaya devam etmektedir.