Anaokulu öğrencilerinden yıl sonu gösterisi

Anaokulu öğrencilerinden yıl sonu gösterisi
Anaokulu öğrencilerinden yıl sonu gösterisi
KARS (AA) - Sarıkamış Zübeyde Hanım Anaokulu'nca yıl sonu etkinlikleri kapsamında düzenlenen okuma bayramı renkli görüntülere sahne oldu.Halk Eğitim...

KARS (AA) - Sarıkamış Zübeyde Hanım Anaokulu'nca yıl sonu etkinlikleri kapsamında düzenlenen okuma bayramı renkli görüntülere sahne oldu.

Halk Eğitim Merkezi Salonunda düzenlen programda konuşan Okul Müdürü Zühal Büyükkaya Çoban, minik yürekleri mezun etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Çoban, "Çocuklarımıza duyduğum güçlü sevgiyle okulumda bir sevgi ortamı oluşturmak için gayret sarf ettim. Öğretmenlerime ve çalışan personele burada bir aile gibi olmamız gerektiğini sürekli vurguladım. Çocuklarımızı sevgi şevkat, sabır ve anlayışla eğitirsek geleceğe sevgi dolu mutlu, başarılı bireyler yetiştireceğimize inanıyorum. Programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmaların ardından öğretmenlerin koordinesinde sahnelenen gösteriler, veli ve izleyicilerden beğeni topladı.

Etkinlikte öğrenciler, şiir okuyup, türküler söyledi ve halk oyunları gösterisi sundu.

Program, yıl içindeki sınıflarda yaşanan bazı özel anlardan oluşan fotoğraf ve videonun izlettirilmesi ve mezuniyet belgelerini alan 30 öğrencinin kep atmasıyla sona erdi.


  ETİKETLER:

  Fotoğraf

  ,

  Aile

  ,

  Okul

  ,

  Şiir

  ,

  eğitim

  ,

  dolu

  ,

  çoban