Ankara'daki terör saldırısına tepkiler

Ankara'daki terör saldırısına tepkiler
Ankara'daki terör saldırısına tepkiler
ARDAHAN/KARS (AA) - Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Ankara'daki terör saldırısını kınadı. Deniz, twitter hesabından yayımladığı mesajda, terör...

ARDAHAN /KARS (AA) - Ardahan Valisi Ahmet Deniz,  Ankara 'daki terör saldırısını kınadı.

Deniz, twitter hesabından yayımladığı mesajda, terör saldırısını kınayarak, saldırının milletin birliğine ve bütünlüğünü hedef aldığını ifade etti. 

Vali Deniz, twitterdaki mesajında "Ankara'daki terör saldırısını lanetliyorum, bu saldırılar birlik ve beraberliğimizi hedef almaktadır. Ölenlere Allahtan rahmet diliyorum" ifadesine yer verdi. 

Sarıkamış Değişim Derneği Başkanı Saim Ucun da yaptığı basın açıklamasında, Ankara'daki hain terör saldırısını lanetlediklerini belirterek, şunları kaydetti:

"Birlikte yaşama isteğimize nifak tohumları ekmeye çalışanları kınıyoruz. Asla emellerine ulaşamayacaklar. Milletimize düşen görev sağduyulu olmak, terör örgütlerinin ve onların maşalarının tuzağına düşmemektir. İnşallah bu tür alçakça saldırılar bir daha gerçekleşmeyecektir. Hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum."  


  ETİKETLER:

  Twitter

  ,

  Ankara

  ,

  Ardahan

  ,

  Birlik