Anneler Günü

Anneler Günü
Anneler Günü
KARS (AA) - Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, "Anneler Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.Toksoy, mesajında, toplumların oluşmasında...

KARS (AA) - Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, " Anneler Günü " dolayısıyla mesaj yayımladı.

Toksoy, mesajında, toplumların oluşmasında ailelerin, ailelerin oluşmasında ise annelerin tartışılmaz bir yeri olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Bizleri biz yapan, kültürümüzün ve geleneklerimizin devam ettirilmesinde, toplumun şekillendirilmesinde, geleceğe umutla bakan , düzgün bir neslin yetiştirilmesinde şüphesiz ki en büyük pay annelerimizindir. ' Cennet anaların ayaklarının altındadır' diyen bir dinin mensupları olarak annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak, onların ilgisine layık olmak hepimiz için asli bir görev olmalıdır. Toplumda adaleti, kardeşliği, barışı, sevgi ve saygıyı yaygınlaştırmanın yolu annelerimizin öğretilerinden geçer. Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin hakkı asla ödenemez. Başımızın tacı bütün annelerimizin gününü kutluyorum."


  ETİKETLER:

  Anneler Günü

  ,

  Belediye

  ,

  Cennet

  ,

  bakan