Arpaçay'da Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı

Arpaçay'da Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı
Arpaçay'da Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı
KARS (AA) - Arpaçay Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2015 yılı Nisan ayı olağan genel kurul toplantısı yapıldı.Kaymakam Faruk Erdem başkanlığında...

KARS (AA) - Arpaçay Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2015 yılı Nisan ayı olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

Kaymakam Faruk Erdem başkanlığında Halk Eğitim Merkezi salonunda düzenlenen toplantıya İl Genel Meclisi üyeleri,  köy muhtarları ve ilgili daire amirleri katıldı.

Toplantıda son 3 yıl içinde gerçekleştirilen yatırımlar ve önümüzdeki yıl yapılması planlanan yatırımlar hakkında İl Genel Meclisi üyeleri bilgilendirildi.

Birlik üyeliği seçiminde de Küçükçatma köyü muhtarı Mustafa Kaya ve Çanaksu köyü muhtarı Ünsal Ateş asıl üyeliğe seçildi.

Kaymakam Faruk Erdem, 2015 yılı faaliyet ve çalışma programı hakkında meclis üyelerini detaylı olarak bilgilendirerek yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Erdem, Arpaçay'da bu yıl köylerde yapmayı planladıkları köy konağı ve taziye evleri için devlet-millet işbirliği içinde hazırladıkları planı oylamaya sunarak köy muhtarlıklarının sağlayacağı katkı payları ile mayıs ayı içerisinde ihale yapmayı planladıklarını söyledi.


  ETİKETLER:

  Kaymakam

  ,

  Daire

  ,

  Köy

  ,

  eğitim

  ,

  ihale

  ,

  Birlik

  ,

  hizmet

  ,

  2015