Başkan Karaçanta'nın mahalle ziyaretleri

Başkan Karaçanta'nın mahalle ziyaretleri
Başkan Karaçanta'nın mahalle ziyaretleri
KARS (AA) - Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, sorunların tespiti ve vatandaşların bilgisine başvurmak amacıyla başlattığı mahalle gezilerini...

KARS (AA) - Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, sorunların tespiti ve vatandaşların bilgisine başvurmak amacıyla başlattığı mahalle gezilerini sürdürüyor.

Ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşları dinleyerek sorunları belirleyen Karaçanta, yeni çalışmalarla yerleşim yerlerinin layık olduğu hizmete kavuşacağını söyledi.

Tek gayelerinin halka daha çok hizmet edip geride hoş bir seda bırakmak olduğunu belirten Karaçanta, şöyle devam etti:

"Geziler sırasında tespit edilen sorunların en kısa sürede çözümü için gayret gösteriyoruz. Tüm sorunların çözümü için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Belediyecilik makamda oturarak değil halkın arasında bulunarak yapılır. Görevimiz süresince ara vermeden çalışacağız. Vatandaşı ayağımıza getirmeyip bizler halkımızın ayağına gideceğiz. Böyle olunca da hizmet kalitemiz ve hızımız daha da artmaktadır. Kenti hak ettiği noktaya taşımak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Karaçanta, vatandaşlardan kendilerine güvenmelerini isteyerek, "Kars Belediyesi olarak halkımızı hizmete doyuracağız. Hazırladığımız çalışma programı doğrultusunda ekiplerimizi seferber ettik. Çalışmaların, içinde bulunduğumuz sezonun sonuna kadar tamamlanmasını planlıyoruz. Halkımızın kaliteli ve pratik hizmet alması için yürüttüğümüz altyapı çalışmalarının yanında, üstyapı çalışmalarına da ağırlık vererek, hizmetlerimizin bir bacağını eksik bırakmıyoruz" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Pratik

  ,

  hizmet