Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları

Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları
Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları
KARS (AA) - Arpaçay Yatılı Bölge Okulu Yıldız Kızlar Basketbol Takımı, Kars'ta düzenlenen il birinciliği müsabakalarında üçüncü oldu.Gençlik ve Spor...

KARS (AA) - Arpaçay Yatılı Bölge Okulu Yıldız Kızlar Basketbol Takımı, Kars'ta düzenlenen il birinciliği müsabakalarında üçüncü oldu.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen müsabakada derece elde eden öğrenciler, okullarında da coşkuyla karşılandı.

Kaymakam Faruk Erdem, elde edilen hiçbir başarının tesadüf olmadığını belirterek, bu tür müsabakalarda genç yeteneklerin tespit edildiğini söyledi.

Takımın son yıllarda başarılı sonuçlar aldığını ve bu durumun kendilerini sevindirdiğini ifade eden Erdem, "Bölgemizde çok tercih edilmeyen basketbol sporunda derece yapmaları ve bu sporun ilçedeki diğer takımlara tanıtılması noktasında çok önemli bir katkıları oldu. İstenildiği takdirde başarılmayacak bir şeyin olmadığını bugün bir kez daha kanıtladılar. Disiplinli ve özverili çalışmalarıyla bu sonuçların alınmasında emeği geçen idarecilerini tebrik ediyorum" dedi.


  ETİKETLER:

  Basketbol

  ,

  spor

  ,

  Kaymakam

  ,

  Bugün

  ,

  genç

  ,

  derece