"Bilge Kadın, Güçlü Kadın" Projesi

"Bilge Kadın, Güçlü Kadın" Projesi
"Bilge Kadın, Güçlü Kadın" Projesi
KARS (AA) - Selim ilçesinde "Bilge Kadın, Güçlü Kadın" Projesi kapsamında düzenlenen programlarda başarılı olan kadınlar ödüllendirildi. Selim Halk...

KARS (AA) - Selim ilçesinde "Bilge Kadın , Güçlü Kadın" Projesi kapsamında düzenlenen programlarda başarılı olan kadınlar ödüllendirildi. 

Selim Halk Eğitim Merkezi Salonunda düzenlenen törende konuşan Vali Günay Özdemir, bu tür projelere büyük önem verdiklerini aktardı.

Bölgenin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış bu projenin kadınlara önemli katkılar sağlayacağını vurgulayan Özdemir, "Zorlu bir eğitim sürecinden geçen kadın kursiyerlerimizi kutluyorum. Öğrencilerimiz de okudukları kitaplarla kalmayarak, kitap okumayı eğitimlerinin ve hayatlarının bir parçası haline getirirlerse eminim ki bunun meyvelerini önlerindeki zorlu eğitim sürecinde mutlaka toplayacaklardır. Burada en fazla kitap okuyarak dereceye giren öğrenci arkadaşlarımı kutlar, eğitim öğretim hayatlarında başarılar dilerim" dedi.

Selim Kaymakamı Erdinç Dolu ise proje kapsamında 400 kadına eğitim verildiğini kaydetti. 

Konuşmaların ardından eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyerlere, Umre ibadetini yapabilmeleri için uçak bileti hediye edildi. 


  ETİKETLER:

  kitap

  ,

  Hediye

  ,

  Kadın

  ,

  Proje

  ,

  Öğrenci

  ,

  eğitim

  ,

  dolu