Bölgesel Amatör Lig

Bölgesel Amatör Lig
Bölgesel Amatör Lig
KARS (AA) - Sarıkamış Belediyespor Kulüp Başkanı Harun Hayali, ilçe stadındaki soyunma odalarının yapımı için acil ödenek çıkartılmasına yardımcı...

KARS (AA) - Sarıkamış Belediyespor Kulüp Başkanı Harun Hayali, ilçe stadındaki soyunma odalarının yapımı için acil ödenek çıkartılmasına yardımcı olan AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum ve ilgililere teşekkür etti.

Hayali, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele eden Sarıkamış Belediyespor'un kenti temsil ettiğini, bu anlamda takıma her kesimden destek beklediklerini söyledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü'ne ait spor salonunun yıkılmasının ardından takım olarak sıkıntı yaşadıklarını belirten Hayali, şunları kaydetti:

"Maçları kendi sahamızda oynayabilmemiz için ilçe stadında acilen soyunma odalarının olması gerekir. Çünkü bu ay içinde lig görevlisi heyet sahada inceleme yapacak. Kulübümüzün sorunlarına duyarlılık gösteren ve hemen harekete geçerek bakanlıktan 320 bin lira ödenek çıkarılmasını sağlayan başta AK Parti  Milletvekili Mehmet Uçum ve ilgililere teşekkür ederim. İnşallah bu destek ve katkılarla takım hak ettiği yere gelecektir."