Emniyet Müdürleri Kararnamesi

Emniyet Müdürleri Kararnamesi
Emniyet Müdürleri Kararnamesi
KARS (AA) - İçişleri Bakanlığının Emniyet Müdürleri Kararnamesi doğrultusunda merkeze alınan Kars Emniyet Müdürü Ercan Çakmak, Karslılara görevi...

KARS (AA) - İçişleri Bakanlığının Emniyet Müdürleri Kararnamesi doğrultusunda merkeze alınan Kars Emniyet Müdürü Ercan Çakmak, Karslılara görevi süresince kendisine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Çakmak, gazetecilere yaptığı açıklamada, 2011 yılından bu yana Kars'ta görev yaptığını, kentin zenginlik ve güzelliklerini gördüğünü söyledi.

Kars halkının sıcak kanlı, dışarıdan gelen memura karşı yardımsever olduğunu ifade eden Çakmak, "Burada arkadaşlarla 3,5 senede birçok olaya şahit olduk. Bu olaylarda arkadaşlar başarıyla çalıştı. Hiçbir sıkıntımız yok. Kars'ta faili meçhul olayımız yok" dedi.

İlk geldiği yılda okul önlerinde bazı sıkıntıların bulunduğunu hatırlatan Çakmak, okul önlerinde gerekli önlemleri aldıklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Okul önlerinde herhangi bir kavgamız, gürültümüz yok. Kaçakçılık konusunda yakalamalarımız çok iyi. Kars, şu anda yaşanabilir, huzurlu ve güvenli bir şehir. Bunu vatandaşlarımız daha iyi biliyor, görüyor. Bu başarıyı sağlayan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu başarıda siz gazetecilerin de büyük bir emeği var. Birlikte uyumlu çalıştık. Sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum. Kars halkına da gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Bu bir nöbet. Benden sonra gelecek arkadaşında görevini iyi yapacağına canı gönülden inanıyorum."