Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARS (AA) - AK Parti'den Kars milletvekili aday adayı olan Muğla İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, kente geldi.Havaalanında vatandaşlar tarafından...

KARS (AA) - AK Parti 'den Kars milletvekili aday adayı olan Muğla İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, kente geldi.

Havaalanında vatandaşlar tarafından karşılanan Tipioğlu, yaptığı açıklamada, bir Karslı olarak uzun yıllar devletin çeşitli kademelerinde görev yaptığını söyledi.

En son Muğla il Emniyet Müdürü görevindeyken 25. dönem milletvekilliği seçimlerine girmeye karar verdiğini belirten Tipioğlu, "Memleketimize, Karsımıza siyasette hizmet noktasında karar verdim. Bu kararı uygulamaya geldim. İnşallah hayırlara vesile olur. Hayırlısıyla vatanımıza, milletimize, Karsımıza, Karslımıza, hemşehrilerimize utandırmadan görev yaparız. Bütün gayretimiz memleketimize daha iyi nasıl hizmet edebiliriz noktasında olacaktır" diye konuştu.

Kars'a ve Karslıya hizmet noktasında gayret gösterilmesi gerektiğini ifade eden Tipioğlu, görev yaptığı ve bulunduğu tüm ortamlarda memleketinin insanlarını utandırmadan temsil ettiğini ifade etti.

Tipioğlu, "Bundan sonra ki hayatımda da böyle olacak. Bu yola çıkan diğer aday adaylarına da başarılar diliyorum. Kars'a ve Karslıya yakışır biri olarak, insanları ayrıştırmadan, insanları ötekileştirmeden siyaset yapılabileceği seçimlerin bir fırsat olduğunu değerlendiriyorum" dedi.

Şehit Ebul Hasan Harakani Türbesini ziyaret eden Tipioğlu, daha sonra vatandaşlarla bir araya geldi.