Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ERZURUM (AA) - AK Parti Kars İl Başkanı Ali Şakir Yurdakoş, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimleri öncesi, parti listelerinde yer...

ERZURUM (AA) - AK Parti Kars İl Başkanı Ali Şakir Yurdakoş, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimleri öncesi, parti listelerinde yer alan adaylarıyla ilgili görüşlerini açıkladı.

İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Yurdakoş, partilerinin Mehmet Uçum, Selahattin Beyribey ve Ensar Erdoğdu ile seçime gireceğini anımsattı.

Yürütecekleri çalışmalarda bu adayların kent için ne kadar hayırlı olduğunu anlatacaklarını belirten Yurdakoş, şöyle devam etti:

"Kars için ne kadar başarılar elde edeceğimizi anlatacağız. Bu konuda değerli partililerimizi ve kamuoyumuzu bilgilendirme gereği hissettim. Bu üç adaylarımız, liyakat olarak en üst seviyede olan arkadaşlarımızdır. Bugünden itibaren seçim çalışmalarımıza son derece hızlı bir şekilde başlamış bulunuyoruz. Halkımızın ayağına kadar giderek seçim çalışmalarımız son sürat devam edecektir.  AK Parti küskünlüklerin, kırgınlıkların hiçbir zaman bu kapıya uğramadığı bir partidir. Bizler dava adamıyız, görev verildiği gün layıkıyla yaparız. Verilmediği gün de partimize sonuna kadar canımızla, malımızla her şeyimizle bağlıyız. Bu düstur ve terbiye, AK Parti'nin en büyük düsturudur." 

Partide bir bayram havası ve heyecan yaşandığını belirten Yurdakoş, bu heyecan 7 Haziran akşamına kadar da devam edeceğini ifade etti.

Yurdakoş, "Biz kardeşliği kendimize düstur edinen bir partiyiz. Listelerin açıklanmasından sonrada yetkili kurullarımızla çeşitli istişareler yaptık. Biz çok güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Biz kişilere endeksli bir parti değiliz, dava partisiyiz" diye konuştu.