Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARS (AA) - Genel seçimler öncesinde, AK Parti'nin aday listesinde yer almayan AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, birlik ve...

KARS (AA) - Genel seçimler öncesinde, AK Parti 'nin aday listesinde yer almayan AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Arslan ve Kılıç, AK Parti İl Başkanlığında teşkilat mensupları ve partililerle bir araya geldiler.

Bu sürecin Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç ile başlayıp biten bir süreç olmadığına dikkati çeken Kılıç, ''Gönlümüz rahat, içimiz rahat, soruyu kendimize sorarak buraya geldik. Milletvekili olarak AK Parti içindeyiz, yine sizinle beraberiz. Ama iki ay sonra milletvekilliği sağlıkla, selametle bitecek. Biz Allah için hiç durmadık hep çalıştık. Bu şehre ve ülkeye hizmet edebildikse AK Parti kadroları sayesinde, AK Parti'nin kudreti ve gücüyle, AK Partinin bu ülkede insanlarına kazandırmış olduklarıyla yaptık'' diye konuştu.

Arslan da mevcut adayların ak kadrolarla birlikte hizmete devam edeceğini belirtti.

Esas olanın AK Parti'nin gücü olduğunu ifade eden Arslan, "Esas olan sizin ak kadrolara verdiğiniz güçtür. Siz ne kadar güçlü destek verirseniz, biz 7 Haziran'a kadar milletvekili olarak, bugünden itibaren ak kadroların gönüldaşları olarak ne kadar güçlü destek verirsek, inşallah onlar da size o kadar güçlü hizmet getireceklerdir" dedi.