Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARS (AA) - AK Parti Kars milletvekili adayları Sarıkamış ilçesinde muhtarlarla toplantı düzenledi.Sarıkamış Turizm Otelcilik ve Uygulama Otelinde...

KARS (AA) - AK Parti Kars milletvekili adayları Sarıkamış ilçesinde muhtarlarla toplantı düzenledi.

Sarıkamış Turizm Otelcilik ve Uygulama Otelinde yapılan toplantıya AK Parti milletvekili adayları Mehmet Uçum, Selahattin Beyribey, Ensar Erdoğdu, Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, AK Parti İl Başkanı Yardımcısı Adem Çalkın, AK Parti Sarıkamış İlçe Başkanı Serkant Aykul, İl Genel Meclisi üyeleri, mahalle ve köy muhtarları katıldı.

AK Parti Sarıkamış İlçe Başkanı Serkant Aykul, mahalle ve köylerdeki alt yapı hizmetleri ile ilgili yapılması gereken işler, yarım kalan projeler hakkında bilgi sundu.

Uçum, yaptığı konuşmada, Sarıkamış'ın Kars ve Türkiye için çok önemli bir olduğunu belirterek, "İnşallah önümüzdeki seçimlerden çok güçlü bir şekilde çıkarak Sarıkamış'ımızı hak ettiği şekilde  bölgenin ve ülkenin en önemli turizm merkezi haline getireceğiz" dedi.

Beyribey ile Erdoğdu da Sarıkamış'ın 2002'den bu yana AK Parti'ye hep yüksek oranda destek verdiğini, bu seçimlerde de aynı güç ve desteği beklediklerini ifade etti.