Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARS (AA) - Kağızman ilçesinde MHP'nin seçim bürosunun açılışı milletvekili adayların katılımıyla yapıldı.Açılışa, MHP Kars milletvekili adayı Taner...

KARS (AA) - Kağızman ilçesinde MHP 'nin seçim bürosunun açılışı milletvekili adayların katılımıyla yapıldı.

Açılışa, MHP Kars milletvekili adayı Taner Gökçek ,Yaşar Agsu, Kağızman Belediye Başkan vekili Recep Kişioğlu, MHP İl Başkanı Yaver Özcan partililer ve vatandaşlar katıldı.

Gökçek, açılışta yaptığı konuşmada, 7 Haziran'da yapılacak seçimlerin, ülkenin ve Kars'ın  kader seçimi olacağını belirterek, şöyle konuştu:

"7 Haziran'da da muhasebe gününde vicdanımızın sesini dinleyerek, ülkemizin geleceğini teslim ederek oyumuzu kullanacağız. Bizde, bu gayret içerisinde yollara döküldük. Bu göreve talip olduk. Sizlere hizmet etmekten başka arzumuz yok. Arzumuz kırmızı ceylan derisi koltuklarda oturmak değil, arzumuz Kağızmanlı'ya, Karslı'ya, ülkemize hizmetkar olmaktır. Arzumuz, milli gelirden payını alan, belirli bir kısım insanın dışında zor geçinen insanların derdine derman olmaktır. Arzumuz, öksüzün, yetimin, garibanlarımızın haklarını TBMM 'de savunmaktır."

Doğruları ve memleketin gerçeklerini anlatacaklarını ifade eden Gökçek, Karslılar'ın hakkını her platformda savunacaklarını anlattı.

Gökçek ve beraberindekiler, açılışın ardından esnafı  ziyaret ederek sorunlarını dinledi.