Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARS (AA) - CHP İstanbul 3. Bölge 2. sıra milletvekili adayı İlhan Cihaner, partisinin seçim çalışmalarına katılmak üzere Kars'a geldi.Kentteki bazı...

KARS (AA) - CHP İstanbul 3. Bölge 2. sıra milletvekili adayı İlhan Cihaner, partisinin seçim çalışmalarına katılmak üzere Kars'a geldi.

Kentteki bazı basın kuruluşlarını ziyaret eden Cihaner, yaptığı açıklamada, CHP adaylarına ve parti emekçilerine destek olmak için Kars'a geldiğini söyledi.

Bu seçimin diğer seçimlerden farklı bir atmosferde geçtiğini belirten Cihaner, şunları kaydetti:

"Muhalefet partileri adeta devletle yarışıyor. Devletin tüm olanakları bir partinin lehine işliyor ve alabildiğine toplumu geriyorlar. Oysa Türkiye 'nin normalleşmeye, aradaki bu gerilimi ortadan kaldırıp ortak doğruyu bulmaya ihtiyacı var. Bizde bu kez daha çok neler yapacaklarımızı anlatıyoruz. Özellikle toplumun yoksul kesimlerine, emeklilerine, çiftçilerine, öğrencilerine onların sorunlarını çözecek projelerimiz var onları anlatmaya çalışıyoruz. Bizler dezavantajlı konumumuza rağmen elimizden gelen mücadeleyi vermeye çalışıyoruz. Umuyorum ki bu sefer CHP iktidarını kuracağız, umutluyuz."

Cihaner'in ziyaretlerinde CHP İl Başkanı Özfer Koçak ve Yönetim Kurulu Üyesi Meryem Çetin'de hazır bulundu.