Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARS (AA) - MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, seçim çalışmaları kapsamında, MHP Kars milletvekili adayı Taner Gökçek ve Kağızman Belediye Başkanı...

KARS (AA) - MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, seçim çalışmaları kapsamında, MHP Kars milletvekili adayı Taner Gökçek ve Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız ile esnaf ve kurumları ziyaret etti.

MHP Kağızman İlçe Seçim Bürosunu ziyaret eden Oğan, zorlu bir seçim süreci içinde bulunduklarını belirterek, demokratik bir ortamın yaratılması, bütün partilere eşit imkanın sunulması, vatandaşın oyunu adayların çalışmasına, projesine bakarak vermesini istedi.

Son zamanlarda iki partinin taraftarları ve iki partinin başkanlarının, farklı silahlarla insanları tehdit ederek onların demokratik tercihlerinin dışına çıkıp oy vermeye zorladığını vurgulayan Oğan, şunları kaydetti:

" PKK   örgütü birtakım vatandaşlarımıza baskı yaparak, onları canlarıyla tehdit ederek, oylarını belli bir partiye vermesini istemektedir. AK Parti hükümeti ve onun adayı ise insanlarımızı malıyla, ekmeğiyle, işiyle tehdit ederek oylarını vermelerini, aksi taktirde işlerinden atılacağını, ekmeklerinin ellerinden alınacağını ifade etmektedirler. Kağızman'da insanlarımızı rahat bırakın. Biriniz insanları canıyla, biriniz ekmeği ve işiyle tehdit etmekten vazgeçin."