Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- CHP Kars Milletvekili adayı Yiğit, Sarıkamış'ta seçim çalışması yaptı

KARS (AA) - CHP Kars Milletvekili adayı Selami Yiğit, Sarıkamış'ta esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yiğit, seçim çalışmaları kapsamında CHP Kars İl Başkanı Özfer Koçak ve partililerle, seçim çalışmaları kapsamında Sarıkamış'ı ziyaret etti.

CHP Sarıkamış İlçe Başkanı Bülent Artaç'ın eşlik ettiği heyet, kent merkezinde vatandaşlarla sohbet etti, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Yiğit, ziyaretlerinin ardından CHP Sarıkamış İlçe Başkanlığında partililerle bir araya geldiği toplantıda yaptığı konuşmada, 1 Kasım'daki genel seçimin Türkiye 'nin geleceği açısından çok önemli olduğunu belirtti.

Doğup büyüdüğü topraklardan yeniden milletvekili adayı olmanın sorumluluğuyla seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüklerini ifade eden Yiğit, şunları söyledi:

"Öncelikle seçimlerde her vatandaşın mutlaka oyunu kullanması gerekir. Cumhuriyet Halk Partisi olarak 1 Kasım seçimlerinden sonra memleketimizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine bütün vatandaşlarımızla birlikte el ele gönül gönüle barışı, huzuru, kardeşliği ve refahı biz getireceğiz. Serhat şehrimiz Kars'ın şehitler diyarı ilçesi Sarıkamış'tan söylüyorum; yeter ki bize inanın güvenin, destek verin. Bu ülkenin CHP iktidarına ihtiyacı var."