Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Kars milletvekili adayları Arslan ve Ögel, Sarıkamış'ta vatandaşlarla bir araya geldi

KARS (AA) - Ak Parti Kars milletvekili adayları Ahmet Arslan ve Suat Ögel, Sarıkamış ilçesini ziyaret etti. 

Arslan ve Ögel, seçim çalışmaları kapsamında propaganda döneminin son gününde Sarıkamış ilçesini ziyaret ederek, ilçe seçim bürosunda Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, AK Parti Sarıkamış İlçe Başkanı Serkant Aykul'un da katılımıyla düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi. 

 

Arslan, burada yaptığı konuşmada, seçimlerde tüm partililerden ve seçmenlerden sandıklara sahip çıkmalarını istedi. 

AK Parti olarak seçimden tek başına iktidar olarak çıkmayı hedeflediklerini ve Türkiye'nin buna ihtiyacı olduğunu ifade eden Arslan, şunları söyledi: 

"Eğer koalisyonlara mahkum olursak 2002 öncesine döneriz. 2002 öncesine dönmemek için bu ülkenin başına çorap örenlerin çoraplarını, onların başına geçirmek için ve ülkemizin istikbali ve geleceği için huzuru için yarın sandık başında oylarınıza sahip çıkın, sandık namustur. İnşallah siz o namusu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en üst seviyede koruyacaksınız. Allah yardımcımız olsun." 

Suat Ögel de bir Sarıkamışlı olarak bu bölgede güçlü çıkılması için hemşehrilerinden destek istedi.

Toplantı sonunda tüm partililer, kol kola girerek belediye garajına kadar yürüdü. Burada Sarıkamış Belediyesi'ne Türkiye Belediyeler Birliği tarafından hibe edilen çok amaçlı itfaiye aracı kurban kesilerek hizmete sunuldu.