Halk oyunları ekibinden Başkan Karaçanta'ya ziyaret

Halk oyunları ekibinden Başkan Karaçanta'ya ziyaret
Halk oyunları ekibinden Başkan Karaçanta'ya ziyaret
KARS (AA) - Kars'ta düzenlenen halk oyunları grup yarışmalarında dereceye giren Belediyespor Kulübü minikler ve yıldızlar kategorisi halk oyunları...

KARS (AA) - Kars'ta düzenlenen halk oyunları grup yarışmalarında dereceye giren Belediyespor Kulübü minikler ve yıldızlar kategorisi halk oyunları ekibi, Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta'yı makamında ziyaret etti.

Karaçanta, ziyaret eden sporculara çeşitli hediyeler vererek başarı dileğinde bulundu.

Kafkas halk oyunlarının Kars'ta çok önemli bir yere sahip olduğunu belirten Karaçanta, "Kafkas camiasından yetiştiğim için sporcuların duygularını çok iyi biliyorum. Grup yarışmalarında dereceye girerek beni onurlandırdılar ve aynı başarıyı Türkiye finalinde de alacaklarından eminim. Kars'ımızı en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancım tam. Belediye olarak ekiplerimiz için ne gerekiyorsa yapmaya da hazırız. Şimdiden hepsini tebrik ediyor ve yürekten kutluyorum" diye konuştu.

Yarışmalarda dereceye giren Belediyspor kulübü minikler kategorisinde 23 Haziran'da İstanbul 'da, yıldızlarda ise Samsun Atakum'da düzenlenecek Türkiye finalinde Kars'ı temsil edecek.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  İstanbul

  ,

  SAMSUN

  ,

  Belediye