İl Emniyet Müdürü Karaduman basınla buluştu

İl Emniyet Müdürü Karaduman basınla buluştu
İl Emniyet Müdürü Karaduman basınla buluştu
KARS (AA) - İl Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Faruk Karaduman, kentteki yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.Karaduman,...

KARS (AA) - İl Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Faruk Karaduman, kentteki yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.

Karaduman, makamında kabul ettiği gazetecilerle kentin tarihi, mimari ve kültürel dokusu hakkında toplantısı düzenledi.

Basın mensuplarıyla zaman zaman bir araya gelmeyi düşündüğünü belirten Karaduman, "Beraber Kars'ın huzuru, güvenliği, asayişi için ortak olarak neler yapabileceğimizi görüşüp fikir alışverişinde bulunacağız" dedi.

Emniyette yeni bir basın biriminin oluşturulduğunu ve en kısa sürede bu konuyla ilgili bilgilendirme yapılacağını ifade eden Karaduman, gazetecilere çalışma hayatlarında başarılar diledi.

Toplantıda, Karaduman, gazetecilerin emniyetle olan ilişkileri, talepleri, basının sorunları ve çalışma koşulları hakkında bilgiler de aldı.

Toplantıya, Kars Kuzeydoğu Gazeteciler Cemiyeti (KKDGC) Başkanı Yücel Sezer, Cemiyet Genel Sekreteri Burhan Akyıldırım, Cemiyet 2. Başkanı Ercüment Daşdelen, yerel gazete sahipleri ve ajans temsilcileri katıldı.