Kars Belediyesinden tanıtım çalışması

Kars Belediyesinden tanıtım çalışması
Kars Belediyesinden tanıtım çalışması
KARS (AA) - Kars Belediyesi tarafından, kentin tanıtımı amacıyla kitapçık ve CD hazırlatıldı.Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, yaptığı...

KARS (AA) - Kars Belediyesi tarafından, kentin tanıtımı amacıyla kitapçık ve CD hazırlatıldı.

Belediye  Başkanı Murtaza Karaçanta, yaptığı açıklamada, 53 sayfalık tanıtım kitapçığı ve CD hazırlattıklarını belirterek, CD ve kitapçıkta kentin tarihi ve doğal güzelliklerinin fotoğraflarla yansıtıldığını ifade etti.

Yılın büyük bölümünü kar ve kış altında geçiren kentin tarihi ve mimari dokusunun yanında sosyal ve kültürel etkinliklerle de ön plana çıktığını vurgulayan Karaçanta, şunları kaydetti:

"Bu gerçeklikten hareketle gece -gündüz hizmet aşkıyla çalışan ekip, hizmetlerin yanında halkla bütünleşmesi, sorunlara yakın, eleştirilere açık olmasıyla da büyük adım attı. Vatandaşların belediyeden beklentilerine anında cevap veren, istek ve talepleri hizmete çeviren ekibimiz önümüzdeki yaz sezonunda da halka layık hizmetleri ayaklarına götürecektir. Bu anlamda son olarak 53 sayfalık tanıtım kitapçığı ve CD'ler de hazırlandı. Şehrimizin tarihi ve mimari dokusunun yanında doğal güzelliklerine de yer verilen bu tanıtım hizmetinde birbirinden güzel fotoğraflar yer almakta."


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Gece

  ,

  kış

  ,

  sosyal

  ,

  kar

  ,

  hizmet