Kars'ta belediye hizmetleri

Kars'ta belediye hizmetleri
Kars'ta belediye hizmetleri
KARS (AA) - Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Kars'ı hak ettiği noktaya taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.Karaçanta,...

KARS (AA) - Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Kars'ı hak ettiği noktaya taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Karaçanta, gazetecilere yaptığı açıklamada, baharın gelmesiyle alt ve üstyapı çalışmaları için bütün hazırlıkların tamamlandığını belirtti.

İl genelinde altyapı, karo, andezit, kaldırım ve çevre düzenlemesi çalışmaları yürüttüklerini anlatan Karaçanta, "Belediyemiz sezon sonuna kadar merkez, Bülbül, İstasyon, Hafız Paşa, Alpaslan, Halit Paşa, Yenişehir, Yenimahalle ve üniversite yolunu çalışma programına dahil etti. Bu kapsamda 10 kilometre sıcak asfalt ve 7 kilometre parke taş döşenmesi planlandı" dedi.

Başlatılan alt ve üstyapı seferberliği kapsamında yıllarca hizmet almamış bölgelerin andezitle, karo ve asfaltla tanışacağına dikkati çeken Karaçanta, "Belediye olarak, halkımızı hizmete doyuracağız. Kars'ı hak ettiği noktaya taşımak için elimizden geleni yapacağız. Hazırladığımız çalışma programı doğrultusunda ekiplerimizi seferber ettik. Çalışmaların, içinde bulunduğumuz sezonun sonuna kadar tamamlanmasını planlıyoruz" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  sezon

  ,

  hizmet

  ,

  sıcak