Kars'ta "Hilal Kete Gecesi ve Bozkurtların Dirilişi" programı

Kars'ta "Hilal Kete Gecesi ve Bozkurtların Dirilişi" programı
Kars'ta "Hilal Kete Gecesi ve Bozkurtların Dirilişi" programı
KARS (AA) - Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından "Hilal Kete Gecesi ve Bozkurtların Dirilişi" isimli program düzenlendi.Bir düğün salonunda...

KARS (AA) - Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından "Hilal Kete Gecesi ve Bozkurtların Dirilişi" isimli program düzenlendi.

Bir düğün salonunda düzenlenen programa, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Ali Halil, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, MHP Kars İl Başkanı Yaver Özcan, Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız, il ve ilçe Ülkü Ocakları Başkanları katıldı.

Ülkü Ocakları Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel, burada yaptığı konuşmada, ülkenin bir an önce hainlerden, bölücülerden, vatan ve millet düşmanlarından kurtulması gerektiğini söyledi.

Bu kurtuluşun Milliyetçi Ülkücü Hareket'in iktidarıyla olacağını belirten Adıgüzel, ''7 Haziran Milliyetçi Ülkücü Hareketin iktidarına gebedir. İnancım odurki Milliyetçi Ülkücü Hareket Kars'ı ve Türkiye 'yi hak ettiği en güzel seviyeye taşımak için üzerine düşen sorumluluk bilincini en iyi şekilde yerine getirerek soylu bir mücadele verecektir'' diye konuştu.

Konuşmaların ardından Ali Kınık ve Ozan Manas, sevilen parçaları seslendirdi.