Kaymakam Karaman, Sarıkamış Belediyespor ile bir araya geldi

Kaymakam Karaman, Sarıkamış Belediyespor ile bir araya geldi
Kaymakam Karaman, Sarıkamış Belediyespor ile bir araya geldi
KARS (AA) - Sarıkamış Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Sarıkamış Belediyespor yöneticileri, teknik heyet ve sporcularıyla bir araya geldi.Sarıkamış...

KARS (AA) - Sarıkamış Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Sarıkamış Belediyespor yöneticileri, teknik heyet ve sporcularıyla bir araya geldi.

Sarıkamış Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Belediyespor Kulüp Başkanı Harun Hayali, kulüp yöneticileri, teknik heyet ve sporcular katıldı.

Kaymakam Karaman, yaptığı konuşmada, 2015-2016 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Ligde (BAL) Kars'ı temsil edecek Sarıkamış Belediyespor'a, her türlü desteğin sunulacağını söyledi.

Sarıkamış'ta kayak sporu dışında diğer spor dalları için de büyük bir potansiyelin bulunduğunu belirten Karaman, "Gerek kamu gerekse sivil toplum örgütleri ve vatandaşlarımız takıma sahip çıkmalı. İnşallah BAL'da mücadele edecek takımımız büyük başarı göstererek 3. lige çıkacak. Takıma şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

Başkan Toksoy'da takımın sorunlarının çözümü noktasında kendilerine katkı sunacak başta Kaymakam Karaman ve Sarıkamış halkına teşekkür etti.