KOSGEB Kars İl Müdürlüğü'ne Lütfullah Aktaş atandı

KOSGEB Kars İl Müdürlüğü'ne Lütfullah Aktaş atandı
KOSGEB Kars İl Müdürlüğü'ne Lütfullah Aktaş atandı
KARS (AA) - Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB)  Kars İl Müdürlüğü'ne atanan Lütfullah Aktaş...

KARS (AA) - Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB)  Kars İl Müdürlüğü'ne atanan Lütfullah Aktaş görevine başladı.

KOSGEB'in, girişimciler ve KOBİ'ler açısından önemli bir kurum olduğunu belirten Aktaş, yeni kurma konusunda karar vermiş girişimcilerin mutlaka kurum ile irtibata geçmesini istedi.

İş kurma ve destek alma süreçleri ile ilgili olarak KOSGEB uzmanlarının bilgilendirme ve yönlendirmeye hazır olduklarına dikkati çeken Aktaş, memleketi Kars'a hizmet etmekten mutluluk duyacağını söyledi.

Daha önce KOSGEB Erzurum Hizmet Merkezi Müdürlüğünde görev yaptığını ifade eden Aktaş, Kars'a yabancı olmadığını, girişimci ve KOBİ'lerin rekabet güçlerini artırmak için kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, sanayiciler, esnaf ve sanatkarla uyum içerisinde çalışarak KOSGEB desteklerini en uç noktalara ulaştırmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi. 


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  toplum

  ,

  ,

  sivil toplum

  ,

  sivil

  ,

  kurum

  ,

  esnaf

  ,

  hizmet