Kutlu Doğum Haftası

Kutlu Doğum Haftası
Kutlu Doğum Haftası
ERZURUM (AA) - AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.Arslan ve Kılıç,...

ERZURUM (AA) - AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.

Arslan ve Kılıç, yayımladıkları ortak mesajda, şunlara yer verdi:

"Beşeriyet için en büyük müjde ve en büyük hadise olan iki cihanın serveri, insanlığın en mükemmel rehberi Hz. Muhammed'in yeryüzüne teşriflerini idrak ettiğimiz bu haftanın hayırlara vesile olmasını niyaz ediyoruz. Sevgili Peygamberimizin yeryüzüne getirdiği rahmet mesajlarını anlamak, idrak etmek, onun güzel ahlakıyla ahlaklanmak iki cihan saadetinin vesilesidir. Onun yolunda yürümek, onun gibi güzel görmek, güzel düşünmek, hayatın hakiki manada lezzetine varmak demektir. Kur'an'a hadim, peygamberimizin ümmeti olma bilinciyle bu kutlu haftayı salavat-ı şeriflerle ihya etmeliyiz. Sevgili Peygamberimizin getirdiği kudsi mesajın hatırlanmasına, bütün hayatında gösterdiği hoşgörü, sevgi, birlik , beraberlik ve güzel ahlakın içimizde daha da kökleşmesine ve güçlenmesine vesile olması dileğiyle Kutlu Doğum Haftasını can-ı gönülden tebrik ediyoruz."