MHP Kars İl Başkan Yardımcısı istifa etti

MHP Kars İl Başkan Yardımcısı istifa etti
MHP Kars İl Başkan Yardımcısı istifa etti
KARS (AA) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars İl Başkan Yardımcısı Sinan Karabağ, görevinden istifa ettiğini açıkladı.MHP Kars İl Başkan...

KARS (AA) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars İl Başkan Yardımcısı Sinan Karabağ, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

MHP Kars İl Başkan Yardımcısı Sinan Karabağ, 1 Kasım seçimlerinin ardından partinin oy kaybetmesi nedeniyle görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Karabağ yaptığı yazılı açıklamadı, Milliyetçi Hareket Partisi'nin 7 Haziran seçimlerinde 80 milletvekili olduğunu ancak 1 Kasım erken genel seçimlerinde bu sayının yarısını kaybederek 40 milletvekiline düştüğünü belirterek, şu ifadelere yer verdi:

 "Demokrasilerde istifa etmek de bir hizmettir. Canla başla çalıştık, ancak kendimizi demek ki yeteri kadar iyi anlatamamışız. Bu nedenle istifa etmeyi uygun gördüm. Ama ölene kadar partimizin hizmetindeyim. MHP onurlu ve dürüst, memleket sevdalısı insanların yeridir. Tüm çalışma arkadaşlarıma vermiş oldukları onurlu mücadelen dolayı teşekkür ediyorum. 1 Kasım seçimleri vatanımıza milletimize hayırlı olsun"